Genel5 Ekim’de Havuzumuz Açılıyor

1 Ekim 2020

     13 Mart itibariyle ara verdiğimiz eğitim ve antrenmanlarımıza 5 Ekim Pazartesi günü itibariyle yeniden başlıyoruz. Pandemi kuralları dahilinde alınan önlemler kapsamında sporcularımız, öğrencilerimiz ve velilerimiz ile ilgili olarak aldığımız önlemleri aşağıda maddeler halinde sizlere bildirirken bu süreçte göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

 

Pandemi Süreci Kapsamında Alınan Önlemler:

 

  • Tesise giriş yapacak olan kişilerin (Antrenör / Sporcu / Veli) HES Kodlarını önceden bildirmesi gerekmektedir. HES Kodları tarafımızca sürekli olarak sorgulanarak kontrol edilecek ve risk teşkil eden misafirlerimiz tesise alınmayacaktır.
  • Havuzda 1 seans içinde toplamda 12 sporcu ya da öğrenci bulunabilir.
  • Havuz soyunma odalarında duş ve saç kurutma makinalarının kullanımı yapılmayacaktır.
  • Seans Aralığı 30 dakika olacak ve bir önceki seansın tamamı tesisi terk etmeden bir sonraki seans öğrencileri tesise kabul edilmeyecektir.
  • Soyunma odalarına girişte yalnızca küçük yaş grupları için HES Kodu bildirilmiş ve onaylanmış 1 ebeveyn refakat edebilecektir.
  • Kampüs alanı içindeki velilerin kapalı alanlarda beklememesi sağlanacaktır.
  • Kampüs girişinde temassız ateş ölçer ile vücut ısısı kontrolü uygulaması yapılacaktır.

 

Yukarıda açıklanan kurallar istisnasız bütün sporcu, veli ve antrenörler ile kulüp mensupları için geçerli olacaktır. Gerekli önlemlere uyulması güvenli bir ortamda spor yapabilmemize olanak sağlayacağı gibi içinde bulunduğumuz durumun daha kontrollü hale gelmesine yardımcı olacaktır. Seans bilgileri ve gerekli bilgilerin tarafımıza iletilmesi ile birlikte ön kaydınızı yaptırmak için (545) 792 92 96 numaralı telefondan kulübümüz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

İSTANBUL YÜZME KULÜBÜ

KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

İ.Y.K İLE TANIŞIN

İstanbul Yüzme Teknolojileri Spor Kulübü, branşlara teknolojinin sunduğu performans ölçüm analizleri ile yeni bir yaklaşım getirmektedir.

BÜLTENE KAYIT OL

Hakkımızda en güncel bilgileri ve haberleri alabilmek için e-bültenimize kayıt olun.