Hız Ölçer Teknolojisi ve Teknik Analiz

17 Şubat 2021

     İstanbul Yüzme Kulübü ve Athletic Trainer işbirliği ile spor teknolojilerinin imkanlarından faydalanılarak yapılan performans ölçüm ve analizlerinde yeni bir dönem başlıyor. Bugüne kadar yapılmış en kapsamlı performans testleri ve analiz seçenekleri ile Türkiye’nin en önemli çalışmalarından biri durumuna gelmiştir. Su içindeki testleri İstanbul Yüzme Kulübü üstlenirken su dışındaki performans testlerini Athletic Trainer ekibi üstlenerek Türkiye’nin en kapsamlı performans laboratuvarı olma durumuna gelmiştir.

 

İstanbul Yüzme Kulübü su içi testlerinde dünyanın en önemli yüzme kulüplerinin ve performans analistlerinin kullandığı teknolojileri ve teknik analiz programlarını kullanmaya başlamıştır. Athletic Trainer ekibi dünyada yapılan bütün kara testlerini uygulayabilecek teknolojik altyapıya ve uzman tecrübesine sahip olması yönüyle ülkemizin en önemli test ekibi ve antrenman uzmanları olarak öne çıkmaktadır. İki kuruluşun bir araya gelmesi ile oluşan performans laboratuvarı, performans ölçüm teknolojileri kullanarak kesin sonuçlar elde edilebilecek direk test yöntemlerinden oluşmaktadır. Ülke sporumuza katkılarımızın sürmesi dileklerimizle…

 

 

İSTANBUL YÜZME KULÜBÜ

 

 

KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

İ.Y.K İLE TANIŞIN

İstanbul Yüzme Teknolojileri Spor Kulübü, branşlara teknolojinin sunduğu performans ölçüm analizleri ile yeni bir yaklaşım getirmektedir.

BÜLTENE KAYIT OL

Hakkımızda en güncel bilgileri ve haberleri alabilmek için e-bültenimize kayıt olun.