GenelKendi Havuzunda Antrenman Yap

22 Temmuz 2019

     Üsküdar Nakkaştepe’de bulunan havuzumuzda haftanın 7 günü antrenman yapma imkanı sağlanmaktadır.

SUALTI HOKEYİ

Yaz döneminde haftaiçi 5 gün ve günlük 2 saat boyunca sualtı hokeyi antrenmanları devam etmektedir. Aktif sporcuysanız ya da sualtı hokeyine yeni başlayacaksanız fırsatı kaçırmadan siz de İstanbul Yüzme Kulübü’ne katılıp kendi tesisinizde antrenman yapma ayrıcalığını yaşayın. Palet, maske, şnorkel ve eldiven gibi malzemelerinizi her gün yanınızda taşımak yerine havuzda sizin için tahsis edilmiş malzeme odasında malzemelerinizi bırakabilirsiniz.

Ülkemizde çok az spor kulübü kendi tesislerinde antrenman yapma imkanı bulabilmektedir. Sınırlı antrenman saatlerinin aksine İstanbul Yüzme Kulübü’nde antrenman saatleri yoğun ve antrenman günleri dışında da antrenman yapma imkanı mevcuttur.

 

YÜZME

 

Altyapı gruplarımızdan başlayarak çocuklarınızın düzenli bir spor hayatı olsun ve başarılı bir spor kariyerleri olsun istiyorsanız tam yerindesiniz… Kendi tesislerinde antrenman yapan İstanbul Yüzme Kulübü müsabık yüzme takımlarında antrenmanlar yoğun ve eğlenceli geçmektedir. Kendi havuzumuz ve kendi spor salonumuzu kullanmanın ayrıcalığı ile daha başarılı sporcular ve daha ciddi bir spor kariyeri için sizleri bekliyoruz. Malzemelerinizi her gün yanınızda taşımak yerine havuzda sizin için tahsis edilmiş malzeme odasında malzemelerinizi bırakabilirsiniz.

 

 

Mavi Aslanlar Su Sporları Okulları’na kayıt yaptırmak için (545) 792 92 96 numaralı telefondan ya da web sitemizin İLETİŞİM bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

İSTANBUL YÜZME KULÜBÜ

KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

İ.Y.K İLE TANIŞIN

İstanbul Yüzme Teknolojileri Spor Kulübü, branşlara teknolojinin sunduğu performans ölçüm analizleri ile yeni bir yaklaşım getirmektedir.

BÜLTENE KAYIT OL

Hakkımızda en güncel bilgileri ve haberleri alabilmek için e-bültenimize kayıt olun.