GenelSu BalesiSualtı HokeyiYüzmeÖn Kayıtlarımız Devam Ediyor

2 Haziran 2021

Normalleşme sürecine geçiş kapsamında tedbirlerin yavaş yavaş yerini kısıtlamaların esnetilmesine bırakmasıyla birlikte çocuklarımızın yeniden spor aktivitelerine dönüşlerinin önü açılmıştır. Bu kapsamda aşağıda bulunan formu doldurarak haftaiçi ve haftasonu yapılacak olan yüzme antrenmanlarımız ve yüzme kurslarımıza katılmak için ön kayıt oluşturabilirsiniz. Kesin kayıt sırası ön kayıt sırası esas alınarak yapılacaktır. Kendi havuzumuzda ve yalnızca kendi kulübümüzün organizasyonunun bulunacağı havuzumuzda eğitimlerde pandemi kuralları esas olacaktır.

  Katılmak İstediğiniz Branş

  Katılmak İstediğiniz Günler

  Haftasonu 10:00 - 10:45 / 10:45 - 11:30 / 11:30 - 12:15 saatlerinde yapılan çocuklar yüzme eğitimleri sosyal medyada kulüp tanıtımımız için kullanıldığından bu eğitim saatlerimize yalnızca tarafınıza iletilecek olan KVKK formunu imzalayıp tanıtımda yer almayı kabul eden kursiyerlerimizi kabul etmek durumundayız. KVKK hükümlerini kabul etmeyen kursiyerlerimiz 12:15 itibariyle başlayan eğitimlerimize katılabilirler.

  KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

  İ.Y.K İLE TANIŞIN

  İstanbul Yüzme Teknolojileri Spor Kulübü, branşlara teknolojinin sunduğu performans ölçüm analizleri ile yeni bir yaklaşım getirmektedir.

  BÜLTENE KAYIT OL

  Hakkımızda en güncel bilgileri ve haberleri alabilmek için e-bültenimize kayıt olun.