AnasayfaSualtı hokeyiA takım

Sualtı Hokeyi

SUALTI HOKEYİ

A TAKIM

Sualtı Hokeyi en zevkli su sporları branşlarındandır. Havuz sporlarında yüzme, kuvvet, sürat ve maç yapma zevkini sualtı ile birleştirebilen tek branştır. Sualtı hokeyi branşında teknik kadromuzun değerlendirmesi sonucu sporcularımızı solak veya sağlak olarak eğitebiliyoruz. Dünyanın tek solak takımı olarak kulübümüzde sol elle oynamak bir zorunluluk değil seçimdir.

Teknik kadromuz sporcularımız için yıllık, aylık, haftalık antrenman planlarını belirleyerek günlük antrenman programlarını bu çerçevede oluşturur. Havuz antrenmanlarının yanı sıra kara antrenmanları, teknik – taktik antrenmanları ve video analizler ile sporcularımız her zaman desteklenmektedir.

Sualtı hokeyi takımımızın bir maçını aşağıdaki görüntüden izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Sualtı hokeyi oynamak için büyük bir yüzme geçmişine veya dalış konusunda uzman olmaya gerek yoktur. Yalnızca biraz yüzme bilmeniz yeterlidir.

A takım kadrolarımız Türkiye ve yurt dışında resmi ve özel turnuvalara katılmaktadırlar. Sualtı hokeyine başlamanın yaşı yoktur. Başlamak için her zaman bir fırsatınız var…

KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

İ.Y.K İLE TANIŞIN

İstanbul Yüzme Teknolojileri Spor Kulübü, branşlara teknolojinin sunduğu performans ölçüm analizleri ile yeni bir yaklaşım getirmektedir.

BÜLTENE KAYIT OL

Hakkımızda en güncel bilgileri ve haberleri alabilmek için e-bültenimize kayıt olun.