AnasayfaSualtı hokeyiU23 takım

U23 SUALTI HOKEYİ TAKIMI

İstanbul Yüzme Teknolojileri Spor Kulübü Sualtı Hokeyi U – 23 Takımı, ülkemizde bu kategoride ve bu düzeyde eğitim verilen tek takımdır. Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında artık ayrıca müsabakaları düzenlenen U – 23 kategorisi İstanbul Yüzme Teknolojileri Spor Kulübü için oldukça fazla önem arz etmektedir. Sporcularımız seviyelerine göre bazen A Takım ile turnuvalara götürülebilirler. U – 23 Takımı, sezon içinde A Takım ile antrenmanlara katılacaklardır.

A Takım ile aynı anda fakat farklı bir program ile antrenmanlarına devam ederler. Özellikle sınav haftalarında bu kategoride sporcularımıza “dilekçe vermek şartıyla” izin verilir. U – 23 Takımı maç tecrübesini A Takım sporcuları, Yaş grubu sporcuları, deneyimli eski sporcular ve milli takım sporcuları ile yapacakları maçlar ile kazanacaklardır. Sezon içinde yapılacak antrenman programında teknik taktik, mental ve fiziki yüklenmeleri içermektedir. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Faaliyet programında yer alan müsabaka takvimine göre düzenlenen antrenmanlar sezon boyunca kesintisiz devam etmektedir. Katılım için İLETİŞİM bölümümüzden kulübümüz ile irtibata geçebilirsiniz.

KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

İ.Y.K İLE TANIŞIN

İstanbul Yüzme Teknolojileri Spor Kulübü, branşlara teknolojinin sunduğu performans ölçüm analizleri ile yeni bir yaklaşım getirmektedir.

BÜLTENE KAYIT OL

Hakkımızda en güncel bilgileri ve haberleri alabilmek için e-bültenimize kayıt olun.