GenelYüzme Ön Kayıtları Başladı

6 Mart 2021

Yeni normalleşme sürecine girilmesinin ardından kafe ve restoranların açılması ve fitness salonlarının faaliyetlerini aralıksız sürdürmelerinin ardından yakın bir dönemde havuzların da açılması an meselesi. Herkesin yüzmeyi çok özlediğini biliyoruz ve organizasyonun hemen başlayabilmesi için ön kayıtlarımızı başlatıyoruz. Belirlediğimiz tedbirler kapsamında her saat için belirlenen kontenjanlarda ilk aşama olan ön kayıtlarda başvuru sırası geçerli olacaktır. 15 Mart 2021 Pazartesi günü ön kayıt sırasını takiben kesin kayıt işlemleri başlatılacaktır. 17 Mart Çarşamba gününe kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlamayanlar haklarından feragat etmiş sayılarak kontenjandaki sıralarını yedeklerde bulunan adaylardan birine devretmiş olacaklardır. Ön kayıt için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.


  Katılmak İstediğiniz Branş

  Katılmak İstediğiniz Günler

  Haftasonu 10:00 – 10:45 / 10:45 – 11:30 / 11:30 – 12:15 saatlerinde yapılan çocuklar yüzme eğitimleri sosyal medyada kulüp tanıtımımız için kullanıldığından bu eğitim saatlerimize yalnızca tarafınıza iletilecek olan KVKK formunu imzalayıp tanıtımda yer almayı kabul eden kursiyerlerimizi kabul etmek durumundayız. KVKK hükümlerini kabul etmeyen kursiyerlerimiz 12:15 itibariyle başlayan eğitimlerimize katılabilirler.

  https://yuzme.org.tr/wp-content/uploads/2021/03/yuzmekulubu_logo-768x743.jpg

  KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

  İ.Y.K İLE TANIŞIN

  İstanbul Yüzme Teknolojileri Spor Kulübü, branşlara teknolojinin sunduğu performans ölçüm analizleri ile yeni bir yaklaşım getirmektedir.

  BÜLTENE KAYIT OL

  Hakkımızda en güncel bilgileri ve haberleri alabilmek için e-bültenimize kayıt olun.