AnasayfaYüzmeYetişkin yüzme

Yetişkin Yüzme Kursları...

YETİŞKİN YÜZME KURSLARI HAKKINDA

İstanbul Yüzme Kulübü yetişkinler için yüzme kursları yılın 12 ayı boyunca devam etmektedir. 16 yaşından itibaren yetişkin yüzme gruplarımız kursiyer kabul etmektedir. Fakat ortalama olarak 22 yaşından büyükler yetişkinler için yüzme kurslarımıza ilgi göstermektedir.

Yetişkinler, yüzmeye başlamadan önce mutlak bir çekingenlik hissederler. Öğrenememe korkusu, eğitim alacağı gruptaki insanların kendisi ile alay etme ihtimali gibi birçok durumu gözden geçirirler. Bu konuda içiniz çok rahat olmalı. Yüzme kurslarında her seviye grubunda tıpkı sizin seviyenizde olan insanlar ile yüzme eğitimi alırsınız. Yüzmeyi bilmeyen insanlar ile yüzmeyi bilen insanlar aynı grupta eğitim görmezler. Yüzme kurslarının da bir eğitim kurumu olduğunu düşünürseniz öğrenmek için gelen insanların birbirini teşvik ettiğine tanık olacaksınız. En baştan itibaren öğrenmeniz gereken her şey belirlenmiş bir müfredat ile ihtiyacınıza uygun bir biçimde size sunulacaktır.

Yüzme öğrenmenin yaşı yoktur ve asla yüzme öğrenmek için geç değildir. İstanbul Yüzme Kulübü ile yüzme kurslarının keyfini çıkarmak için hemen iletişime geçin.

KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

İ.Y.K İLE TANIŞIN

Mavi Aslanlar Su Sporları Okulları bir İstanbul Yüzme Kulübü markasıdır...

BÜLTENE KAYIT OL

Hakkımızda en güncel bilgileri ve haberleri alabilmek için e-bültenimize kayıt olun.